O nás

Spoločnosť Čas na luxus od roku 2007 prináša svojim klientom luxusné darčekové predmety pre každú príležitosť.

Máme tú česť pomáhať pri výbere darčekov pre každú vzácnu chvíľu v rodine, ale predovšetkým v segmente firemnej marketingovej komunikácie.

Predajňa „Čas na luxus“ ponúka veľké množstvo námetov na darček, ktorý je ihneď k odberu, alebo poslúži ako vzorka pre objednanie v inej farbe či povrchovej úprave.

Náš tím s veľkým elánom prináša činorodé nápady na obdarovanie Vašej milovanej osoby či obchodného partnera pri pracovnom stretnutí.

Portfólio nami ponúkaných produktov stojí na pevných základoch svetoznámych producentov a zvučných luxusných značiek, ktoré neustále rozširujeme.

Svoju kreativitu pretavujeme do originálnych nápadov aj formou individuálnych riešení šitých na mieru, a preto trávime veľa času na prestížnych svetových výstavách a vyberáme tých najlepších dodávateľov.

Špeciálne požiadavky našich zákazníkov nás podnietili k spolupráci s majstrami remeselníkmi z domova i zo sveta. Dnes táto symbióza prináša pre našich zákazníkov krásne predmety zlatníckej, hodinárskej a kožiarskej produkcie či zákazkovej výroby z ručného papiera.

Logo Čas na luxus sa stáva synonymom pre maximálnu spokojnosť klienta pri každej spolupráci.